Бытовки строительные, дачные домики, будки охраны купить в Киеве

Стінові, покрівельні сендвіч панелі - розміри, з'єднання

Наш завод виготовляє сендвіч панелі з трьома видами наповнення: 1) з пінополіуретану ППУ - застосовується у виробництві низькотемпературних холодильних камер; 2) з пінополістиролу (пінопласту) - застосовується у виробництві середньотемпературних морозильних камер; 3) з мінеральної, базальтової вати - за рахунок вогнестійких характеристик застосовуються в цивільному та промисловому будівництві.

Виробляються два типи панелей: стінові та покрівельні. Кожен тип сендвіч панелей можна купити в Києві в кількох товщинах. Форма профілювання лінійна. Сендвіч панелі можуть застосовуватися не тільки для обшивки зовнішніх стін будівель, але і для внутрішніх перегородок. Покрівельні панелі застосовуються для настилу покрівлі будівель з кутом ухилу не менше 5%.

Розміри панелей: стінові шириною 1190-1200 мм, покрівельні - 1150 мм.

сендвіч панелі в Києві з мінеральної вати

Мал. 1. Стінова панель в розрізі

покрівельні сендвіч панелі в Києві, ціна, монтаж

Мал. 2. Покрівельна панель в розрізі

 

Стінові та покрівельні сендвіч панелі можуть виготовлятися в версіях з декількома типами профілювання. Обкладки панелей можуть мати профіль лінійного типу, або бути гладкими. Лінійний тип профілювання - це плоскі поздовжні поглиблення шириною 13,3мм і глибиною 1 мм, розташовані з кроком 83,3мм. Стінові сендвіч панелі з мінеральної вати, пінополістиролу, або пінополіуретану гладкі з обох сторін застосовуються в основному тільки для монтажу внутрішніх перегородок. Профілювання несе як функцію збільшення жорсткості обкладок, так і функцію декоративної зовнішньої обробки об'єктів побудованих з сендвіч панелей.

З'єднання суміжних стінових панелей: за допомогою техніки з'єднання "в шпунт і в паз".

З'єднання суміжних покрівельних панелей: кріплення покрівельних панелей до несучої конструкції (прогонів) проводиться з використанням самонарізних болтів - це забезпечує швидкість і легкість монтажу, виготовлення покрівельних сендвіч панелей, якщо ведеться будівництво ангара від виробника.

стінова сендвіч панель, купити в києві, монтаж

Мал. 3. З'єднання стінової панелі

покрівельна сендвіч панель, купити в києві, монтаж

Мал. 4. З'єднання покрівельної панелі

1) зовнішня і внутрішня обкладки з оцинкованого сталевого листа з полімерним покриттям; 2) ізоляція (мінеральна, базальтова вата; пінополістирол; пінополіуретан); 3) поліуретановий клей; 4) поліуретанове ущільнення

 

Вартість стінових, покрівельних сендвіч панелей в Києві

© 2022 ТОВ "Київ Буд Резерв"

Бытовки дачныеБлок контейнерыВагончикиГаражи металлическиеДачные, садовые домикиЗаборыКиоски, ларьки, павильоныМеталлоконструкцииМодульные зданияПост охраныСтроительство ангаровЛеса фасадныеПрофнастилСэндвич панелиМеталлочерепицаБытовки строительные киев