Бытовки строительные, дачные домики, будки охраны купить в Киеве

Сендвіч панелі комбіновані - з кам'яної вати і пінопласту

Наш завод виробляє сендвіч панелі з трьома видами наповнення: 1) пінополіуретан; 2) пінополістирол; 3) мінеральна (базальтова, кам'яна) вата. Останнім часом стають популярними комбіновані сендвіч панелі.

Комбіновані сендвіч панелі з базальтової (мінеральної, кам'яної) вати і пінополістиролу являють собою структуру що складається з двох конструкційних обкладок і комбінованого конструкційно-ізоляційного наповнення. Наповнювачем комбінованої сендвіч панелі є вогнестійка базальтова вата, (виробництва Словаччина Nobasil, або Фінляндія Paroc), щільністю не менше 100 кг / м3 і пінополістиролу щільністю 20-35кг / м3. Це дає можливість використовувати комбіновані сендвіч панелі в будь-якій сфері будівництва: вони відповідають протипожежним вимогам, маючи високу теплоізоляцію і полегшену конструкцію. Виконуючи монтаж комбінованих панелей, сторона панелі з вогнестійким шаром повинна бути звернена в сторону можливого загоряння, в основному всередину приміщення.

Перевага комбінованої сендвіч-панелі в тому, що при малій товщині панелі досягається висока теплоізоляція (в 1,5-2 рази вище ніж у панелі з мінеральною ватою аналогічної товщини) і вогнестійкість (45хв.). Застосування комбінованих сендвіч панелей також тягне за собою полегшення навантажень на каркас, і відповідно на фундамент, так як панелі більш жорсткі, а вага менше ніж у стандартної вогнестійкої сендвіч панелі і до того ж сама панель тонше за рахунок високоякісного і високотеплоізоляціонного шару пінополістиролу (пінопласту) .

 

Сендвіч панелі комбіновані - з кам'яної вати і пінопласту.

 

Крім комбінованого утеплювача можна комбінувати внутрішню сторону - можливо використання обшивки з OSB-3, фанери, ДВП, ламінованої ДСП (ЛДСП), гіпсокартону та ін. Застосування сендвіч-панелей з внутрішньою обшивкою з OSB-3, ЛДСП, ДВП, гіпсокартону дозволяє відразу після монтажу огороджувальних конструкцій отримати внутрішні стіни, які не потребують обробки.

Переваги комбінованих сендвіч панелей: включають в себе всі переваги панелі з мінеральної вати і пінополістиролу разом узяті.

комбінована панель з ОСБ-3 і пінополістиролу комбіновані сендвіч панелі з ДСП і пінополістиролу

 

Вартість комбінованої сендвіч панелі в Києві.

© 2022 ТОВ "Київ Буд Резерв"

Бытовки дачныеБлок контейнерыВагончикиГаражи металлическиеДачные, садовые домикиЗаборыКиоски, ларьки, павильоныМеталлоконструкцииМодульные зданияПост охраныСтроительство ангаровЛеса фасадныеПрофнастилСэндвич панелиМеталлочерепицаБытовки строительные киев