Бытовки строительные, дачные домики, будки охраны купить в Киеве

Сендвіч панелі з пінополіуретану (ППУ)

Наш завод виготовляє сендвіч панелі з трьома видами наповнення: 1) мінеральна вата; 2) пінополістирол (пінопласт); 3) пінополіуретан (ППУ).

Сендвіч панелі з пінополіуретану представляють собою тришарову конструкцію що складається з двох профільованих металевих листів і утеплювача між ними і застосовуються у виробництві низькотемпературних холодильних камер і дверей. В якості наповнювача стінових і покрівельних сендвіч панелей використовується ППУ PUR або вогнестійкий поліізоціанурат PIR. Вспінений поліуретан - легкий і міцний гідротеплоізоляційний матеріал, що володіє найнижчим коефіцієнтом теплопровідності і найменшим водопоглинанням у порівнянні з іншими теплоізоляційними матеріалами.

Сендвіч панелі з наповнювачем з пінополіуретану від виробника монтуються на металевий, бетонний або дерев'яний каркас. Монтаж панелей можна вести вертикально і горизонтально, а застосування кутових панелей додає будівлям більш витончений зовнішній вигляд. Завдяки високій міцності при відносно малій товщині стінові сендвіч панелі з ППУ можна використовувати на прольоті 6 м без додаткових прогонів. ППУ має високу адгезію - хороше зчеплення з папіром, гіпсокартоном, металом, деревиною, ДСП, ОСБ, штукатуркою і руберойдом. Панелі сендвіч з поліуретану, які легко купити в Києві, з'єднуються між собою прихованим замком типу «шип в паз».

Переваги сендвіч панелей з пінополіуретану:

  1. міцність (не дає усадку);
  2. не гігроскопічний (не вбирає вологу), майже не підтримує вогонь;
  3. не є кормом і житлом для гризунів;
  4. низька теплопровідність (найнижча з сендвіч панелей - 0,021Вт / кв.м К) - 5 см ППУ відповідають 1 м цегляної кладки;
  5. легкість (щільність вспіненого поліуретану - 40-55 кг / м3);
  6. довговічність (пінополіуретан не втрачає своїх характеристик протягом 10 років, в наступні роки - не більше 5%);
  7. морозостійкість  (робоча температура експлуатації морозильних камер з наповнювачем з пінополіуретану до - 30 ° С, короткочасно - до -50 ° С.); 
  8. інертність (пінополіуретан інертний до лужних і кислотних середовищ, захищає трубу від зовнішньої корозії і хімічно агресивних середовищ, істотно продовжуючи термін служби трубопроводу).
стінові, покрівельні сендвіч панелі з пінополіуретану (ППУ)

Вартість сендвіч панелей з пінополіуретану в Києві.

© 2022 ТОВ "Київ Буд Резерв"

Бытовки дачныеБлок контейнерыВагончикиГаражи металлическиеДачные, садовые домикиЗаборыКиоски, ларьки, павильоныМеталлоконструкцииМодульные зданияПост охраныСтроительство ангаровЛеса фасадныеПрофнастилСэндвич панелиМеталлочерепицаБытовки строительные киев