Бытовки строительные, дачные домики, будки охраны купить в Киеве

Сендвіч панелі з пінопласту (пінополістиролу)

Наш завод виготовляє сендвіч панелі з трьома видами наповнення: 1) пінополіуретан; 2) мінеральна вата; 3) пінополістирол (пінопласт).

Сендвіч панелі з пінопласту (пінополістиролу) представляють собою тришарову конструкцію що складається з двох профільованих металевих листів і утеплювача між ними. Пінополістирол - матеріал білого кольору, на 98% складається з повітря, на 2% - з стиролу. Саме на нерухомості повітря в структурі матеріалу засновані його чудові теплоізоляційні властивості. Вологопоглинання матеріалу становить не більше 2% за 24 години по відношенню до вагового об'єму матеріалу. Хороша міцність, особливо на стиск, зберігає стабільність структури, властивостей і геометричних розмірів в інтервалі температур від -180 С до +80 С.

За рахунок малої ваги сендвіч панелі з пінопласту значно знижують навантаження на фундамент і, як наслідок, з'являється можливість будівництва легких фундаментів.

Для утеплення існуючого цегельного або бетонного фасаду можливе застосування сендвіч панелей з пінополістиролу з металевою обшивкою тільки з однієї (зовнішньої) сторони. Швидкість монтажу сендвіч панелей з пінопласту в 2,5-3 рази швидше в порівнянні з найближчої до сендвіч панелям фасадної конструкцією. Пінопласт є важкозаймистим, або самозатухаючим матеріалом. Пінополістирол при різних технологіях виробництва випускають вспіненим і еструдованним. Сендвіч-панелі з пінополістиролом застосовуються переважно в торгових павільйонах, холодильних, морозильних цехах, камерах і інших нежитлових будівлях і спорудах.

Металеві обкладки сендвіч панелей покриті захисною поліетиленовою плівкою, яка оберігає полімерне покриття від можливих механічних пошкоджень і видаляється після монтажу.

Переваги сендвіч панелей з пінопласту:

  1. легка вага (легкість сендвіч-панелей з пінопласту і всієї конструкції з них дозволяє будувати будівлі на будь-якому фундаменті) - щільність пінопласту - 25 кг / м3;
  2. висока теплоізоляція;
  3. екологічність;
  4. довговічність (термін служби будинків з сендвіч-панелей з пінопласту становить 50 років);
  5. висока міцність, стабільний у своїх розмірах (не сідає в конструкції і не деформується протягом всього терміну експлуатації будь-якої будівельної конструкції).
Сендвіч панелі з пінопласту для стін, покрівельні ціни на сендвіч панелі з пінопласту

 

Вартість сендвіч панелей з пінополістиролу в Києві.

© 2022 ТОВ "Київ Буд Резерв"

Бытовки дачныеБлок контейнерыВагончикиГаражи металлическиеДачные, садовые домикиЗаборыКиоски, ларьки, павильоныМеталлоконструкцииМодульные зданияПост охраныСтроительство ангаровЛеса фасадныеПрофнастилСэндвич панелиМеталлочерепицаБытовки строительные киев