Бытовки строительные, дачные домики, будки охраны купить в Киеве

Сендвіч панелі з мінеральної, базальтової вати

Наш завод виробляє сендвіч панелі з трьома видами наповнення: 1) пінополіуретан; 2) пінополістирол; 3) мінеральна (базальтова, кам'яна) вата.

Сендвіч панелі з базальтової вати (мінеральної, кам'яної) представляють собою тришарову конструкцію що складається з двох профільованих металевих листів і утеплювача між ними.

Фасади та покрівлі промислових будівель і споруд виготовляються з стінових сендвіч панелей СИП з наповнювачем з вогнестійкої мінеральної вати товщиною 80 і 100 мм і покрівельні 100 і 120 мм. Обумовлені такі товщини нормативними значеннями, температурними режимами всередині будівлі і характеристиками каркаса.

Сендвіч панелі з конструкційним наповнювачем з кам'яної (базальтової) вати відповідає всім встановленим вимогам з пожежної безпеки та забезпечує вогнестійкість протягом більше 60 хв., Що підтверджують протоколи випробувань даних конструкцій в Україні. Сендвіч-панелі з базальтовим наповнювачем широко застосовуються в будівництві цехів, покрівлі гаражів, СТО, АЗС, торгових центрів і в інших будівлях і спорудах, де вимоги пожежної безпеки дуже високі. Саме з цієї причини cендвіч панелі, виготовлені з використанням мінеральної вати, просто незамінні і найбільш затребувані, крім того, вони екологічні.

Ми виробляємо стінові, стельові (покрівельні) сендвіч панелі товщиною 50, 60, 80, 100, 120, 140, 150, 160 і 200, 250 мм з різними сталевими обшивками: з пофарбованого, або оцинкованого листа сталі.

Переваги сендвіч панелей з базальтової вати::

  1. вогнестійкість (витримує температуру понад 1000 С, відноситься до класу негорючих матеріалів (НГ));
  2. низькі вологопоглинальні властивості (висока щільність мінеральної вати - 100-120 кг / м3, вміст вологи становить 0,05% за обсягом);
  3. екологічність (випускається на основі розплаву гірських порід);
  4. високі звукоізолюючі властивості (виготовлення парканів, перегородок).
  5. виключають появу цвілі, непривабливі для гризунів, легко переносять будь-яку хімічну санобробку.
  6. стійкість до механічних і хімічних впливів навколишнього середовища (не схильні до усадки протягом усього терміну експлуатації - більше 50 років).
Сендвіч панелі з мінеральної вати, базальтової вати панелі покрівельні, стінові, вартість у києві

 

Вартість сендвіч панелей з мінеральної вати в Києві.

© 2022 ТОВ "Київ Буд Резерв"

Бытовки дачныеБлок контейнерыВагончикиГаражи металлическиеДачные, садовые домикиЗаборыКиоски, ларьки, павильоныМеталлоконструкцииМодульные зданияПост охраныСтроительство ангаровЛеса фасадныеПрофнастилСэндвич панелиМеталлочерепицаБытовки строительные киев