Бытовки строительные, дачные домики, будки охраны купить в Киеве

Сендвіч панелі. Виробництво, продаж, монтаж панелей

Виробництво, продаж і монтаж сендвіч панелей - один з напрямків нашої компанії.

Будівельні панелі сендвіч знаходять все більш широке застосування в будівництві швидкомонтованих будівель. Нова технологія будівництва з сендвіч панелей замінюють традиційні методи і дозволяє швидко і недорого зводити стіни і дахи будівлі.

Сендвіч панелі - це багатошарові будівельні конструкції, що складаються з одного або двох покривних шарів і утеплювача. У своєму виробництві при виготовлення цих панелей, ми використовуємо в якості покривних шарів холоднокатану оцинковану сталь з полімерним покриттям (профнастил). Будівництво будинків під ключ, будівель, ангарів, автомийок, гаражів, модульних будівель з сендвіч панелей СИП не тільки заощаджує Ваш час, так як монтаж сендвіч панелей займає небагато часу, але і економить кошти, так як дачний будинок, або іншу будівлю, побудоване з сендвіч панелей - дуже теплі, до того ж експлуатація СИП-панелей - до 50 років!

Сендвіч панелі бувають:

  1. в залежності від утеплювача - панелі з наповнювачем з мінеральної вати, з пінополіуретану (ППУ - пінополіуретан), з пінополістиролу, комбіновані
  2. в залежності від способів кріплення - стінові, покрівельні панелі.

Розміри: довжина - від 1 до 12 м під замовлення, ширина - 1,19-1,15 м, товщина - від 50 до 250 мм.

Покрівельні і стінові сендвіч панелі відрізняються один від одного способами кріплення, в іншому - вони однакові. Сендвіч панелі SIP з різним наповнювачем мають різний коефіцієнт теплопровідності, тому мають різні способи застосування. Тому і вартість самого утеплювача впливає на загальну вартість всієї панелі. Тому, при виробництві кожної сендвіч панелі ціна визначається видом утеплювача.

Панель з наповнювачем з пінополіуретану (ППУ) є найбільш енергозберігаючою, але і найдорожчою. Ми виробляємо панелі на основі кам'яної (базальтової) вати, пінополіуретану або самогаснующого пінополістиролу. В ході виготовлення покрівельної, або стінової сендвіч-панелі виробництво передбачає нанесення на них з обох сторін захисної плівки, яка знімається коли виконано монтаж панелей.

Щільність пінопласту становить не менше 25 кг / м3, мінеральної вати - 110 кг / м3, пінополіуретану - 55 кг / м3. Для склеювання застосовується поліуретановий клей.

Сфера застосування сендвіч панелей: будівництво торгових, офісних, логістичних центрів, промислових будівель, складів, терміналів, ангарів, швидкомонтовані мобільні будівлі, автоцентри, спортивних комплексів.

 

сендвіч панелі, виробництво, монтаж сендвіч панелей сендвіч панелі, виробництво, монтаж сендвіч панелей, ціни

Ціни на сендвіч панелі

© 2022 ТОВ "Київ Буд Резерв"

Бытовки дачныеБлок контейнерыВагончикиГаражи металлическиеДачные, садовые домикиЗаборыКиоски, ларьки, павильоныМеталлоконструкцииМодульные зданияПост охраныСтроительство ангаровЛеса фасадныеПрофнастилСэндвич панелиМеталлочерепицаБытовки строительные киев