Бытовки строительные, дачные домики, будки охраны купить в Киеве

Металочерепиця. Монтаж, продаж металочерепиці

Продаж металочерепиці та монтаж металочерепиці - один з напрямків нашої компанії.

Металочерепиця застосовується як покрівельний матеріал для скатних та пологих дахів будівель будь-якого призначення. Наша металочерепиця має естетичний вигляд і гармонійно поєднується з будь-якими архітектурними стилями. Термін служби металллочерепиці при правильному монтажі - до 60 років!

Металочерепиця може бути довжиною до 7м, але зазвичай використовуються коротші листи, які зручно перевозити, розвантажувати і виконувати монтаж на покрівлю. Для того щоб покрівля даху виглядала красивою і закінченою, використовуються різні добірні елементи (коньки, відливи) - вони також мають практичне значення, захищаючи уразливі місця від дощу, вітру і снігу. До плюсів металочерепиці можна віднести гладкість поверхні, що забезпечує хороше стікання води і схід снігу, і допускає невеликі ухили; малу масу, яка потребує посилених крокв і обрешітки; пожежна безпека; легкий монтаж; екологічну чистоту; естетичний зовнішній вигляд; різні кольори.

Ми виробляємо металочерепицю двох видів:

  1. металочерепиця з полімерним покриттям на основі поліефірної фарби (глянцева) - ціна низька, оскільки у неї низька механічна стійкість - тому монтаж металочерепиці потрібно проводити обережно;
  2. металочерепиця з матовим поліестером - виглядає красиво і багатше (але і дорожче).

Монтаж металочерепиці здійснюється в найкоротші терміни з застосуванням гідробар'єрної плівки. Виробництво металочерепиці Monterrey відповідає всім вимогам безпеки і екологічності. Металочерепиця Монтерей нашого виробництва в Києві користується великим попитом у покупців завдяки гарній якості металочерепиці (алюмоцинковим покриття металу) і доступній ціни. Хочете купити металочерепицю в Києві - телефонуйте нам! Зроблена за правильною технологією покрівля даху з металочерепиці, лише небагато чим більш галаслива, ніж інші покрівельні покриття.

Вартість металочерепиці в Києві:

Товщина металу/виробник Матовій (PEMA) Глянець (PE)
0,45 мм / Словакія/Китай 193/156 грн  
0,45 / Китай   148 грн
0,40 / Китай   135 грн
* Вартість вказана на лютий 2021 р.

 

 

металочерепиця, монтаж, продаж металочерепиці, київ металочерепиця, монтаж, продаж металочерепиці, київ, ціна© 2022 ТОВ "Київ Буд Резерв"

Бытовки дачныеБлок контейнерыВагончикиГаражи металлическиеДачные, садовые домикиЗаборыКиоски, ларьки, павильоныМеталлоконструкцииМодульные зданияПост охраныСтроительство ангаровЛеса фасадныеПрофнастилСэндвич панелиМеталлочерепицаБытовки строительные киев