Бытовки строительные, дачные домики, будки охраны купить в Киеве

Профнастил. Продаж, монтаж профнастилу

Продаж профнастилу та монтаж профнастилу - один з напрямків компанії.

Профнастил - це металевий (оцинкований, або пофарбований) профільований лист, при виготовленні якого спеціальними роликами формуються ребра жорсткості, створюючи таким чином профіль листа (друга назва - профлист). Сучасний профнастил (металопрофіль) - практичний, довговічний і зручний будівельний матеріал; буває двох видів - оцинкований і пофарбований. Виробництво профнастилу в Києві здійснюється стандартним методом холодного прокату.

Оцинкований профнастил найчастіше використовується як покрівельний, а також для настилу підлог і стінових огороджень (для забору). Пофарбований профнастил, в основному, використовується як стіновий (для парканів, або побутівок). Профнастил має відповідне маркування за типом використання - Н, НС, С. Якщо Вам потрібен профнастил для забору, то довжина листа відповідає висоті огорожі. Колір профнастилу вибираєте згідно стандартних кольорів за шкалою RAL.

Профнастил ділиться на:

  1. металопрофіль стіновий для стінових огорож - С8, С10, С15,
  2. профлист покрівельний для настилу покриттів - НС20, НС35, НС44, Н57, Н60, Н75.

Останнім часом, виробництво металопрофілю зайняло міцне місце серед будівельних матеріалів. Оцинкований профнастил являє собою сталеві холодногнуті металеві листи, які виготовлені з високоякісної, холоднокатаної оцинкованої сталі, а також з сталей з полімерним покриттям. Товщина листа може бути від 0,35 до 0,7 мм в залежності від того, де згодом буде застосовуватися профнастил. Завдяки несучої здатності на одиницю власної маси, профнастил є дуже ефективним облицювальним будматеріалом, і має не складний монтаж.

Застосування профнастилу - битовки, дачні будиночки, автомийки, гаражі, ангари, навіси, склади, торгові павільйони, будівлі виробничого призначення, виготовлення незнімної опалубки, монтаж міжповерхових перекриттів, монтаж покрівель, ворота, паркани, внутрішні перегородки в приміщеннях, в якості оздоблювальних панелей, сендвіч панелі.

НОВИНКА: PRINTECH - профлист з декоративним покриттям під колір темного, або світлого дерева, червоної цегли, облицювального каменю.

У нас власне виробництво профнастилу, тому для того, щоб купити профнастил - Вам достатньо зателефонувати в наш офіс і переконатися в тому, що ціни у нас - нижче ринкових.

 

Профнастил, продажа, монтаж профнастила, киев Профнастил, продаж, монтаж профнастилу, ціни

Ціни на профнастил

© 2022 ТОВ "Київ Буд Резерв"

Бытовки дачныеБлок контейнерыВагончикиГаражи металлическиеДачные, садовые домикиЗаборыКиоски, ларьки, павильоныМеталлоконструкцииМодульные зданияПост охраныСтроительство ангаровЛеса фасадныеПрофнастилСэндвич панелиМеталлочерепицаБытовки строительные киев