Бытовки строительные, дачные домики, будки охраны купить в Киеве

Блок пост охорони, будка охорони

Блок пости охорони призначені для розміщення служби безпеки, як контрольно пропускні пункти (КПП), спостережні пости. Будки охорони можуть використовуватися в будь-якій кліматичній зоні України, мають високе енергозбереження і добре тримає тепло. Пост охорони (контрольно-пропускні пункти) забезпечує охорону і контроль різних територій: підприємств, бізнес центрів, автостоянок, гаражів, складських приміщень. Пост охорони оснащений електрообладнанням, великими металопластиковими вікнами, решітками, віконницями, ролетами. Ціна блок поста охорони безпосередньо залежить від його розміру, і щоб його купити Вам достатньо зателефонувати в наш офіс. Пости охорони виготовляються за однією і тією ж технологією, як і металеві побутівки, і мають різні розміри - від 1,5 м і більше.

Наші пости охорони під ключ - це утеплені вагончики для розміщення працівників охоронних служб, що складаються з сендвіч панелей з зовнішнім облицюванням з пофарбованого профнастилу, утеплювача 100 мм, і МДФ (ДСП) - панелей зсередини. Будка охорони забарвлюється в будь-який колір по таблиці RAL. Вже на стадії виробництва в Києві наші пости охорони оснащуються всією необхідною електропроводкою.

Будка (пост) охорони може бути просторим і комфортним, навіть якщо велика кількість співробітників охорони. Пости охорони можуть бути виготовлені будь-якого розміру і комплектації. Як правило, пост охорони вміщує в себе все необхідне для вахтової служби - стіл, ліжко, холодильник. При необхідності, будка охорони може бути оснащена спеціальним вікном для відміток в журналі видачі перепусток. Якщо пост охорони вимагає кругового огляду території, ми рекомендуємо пости охорони багатогранні, в яких немає сліпих зон. Огляд території проводиться на всі 360 градусів. Двері тут - металопластикові. Скло в такому блок-контейнері захищені спеціальною плівкою, яка не дозволяє розбити вікно.

Будка для охорони виготовляється в 3-х класах - економ, стандарт і VIP.

блок пост охорони, пости охорони, будка охоронця блок пост охорони, пости охорони, будка охорони

Ціни на пости охорони

Фотогалерея

© 2022 ТОВ "Київ Буд Резерв"

Бытовки дачныеБлок контейнерыВагончикиГаражи металлическиеДачные, садовые домикиЗаборыКиоски, ларьки, павильоныМеталлоконструкцииМодульные зданияПост охраныСтроительство ангаровЛеса фасадныеПрофнастилСэндвич панелиМеталлочерепицаБытовки строительные киев