Бытовки строительные, дачные домики, будки охраны купить в Киеве

Металоконструкції. Виготовлення, монтаж металоконструкцій

Одне з головних напрямків виробництва в нашій компанії - виготовлення та монтаж металоконструкцій різноманітного призначення, в тому числі легкі і середні зварні та збірні будівельні металоконструкції для різних галузей бізнесу. Ми пропонуємо своїм клієнтам проектування, розробка, розрахунок, монтаж, демонтаж, виготовлення, будівництво, виробництво швидкомонтованих металоконструкцій. Ціни на металоконструкції - нижче багатьох конкурентів!

Виготовлення металоконструкцій починається з проектування. На даному етапі виробництва фахівці готують проект майбутнього виробу, його креслення і ескіз. Необхідно точно розрахувати всі можливі навантаження на металоконструкцію з метою виключити її деформацію, пошкодження або руйнування. Велика увага при проектуванні приділяється дизайну металевої конструкції, її надійності, витрати металу, ваги, вартість.

У сучасному будівництві металоконструкції з ЛСТК відіграють велику роль, дозволяючи значно прискорити процес зведення промислових і житлових будівель. Якщо раніше металоконструкції використовували рідко, то сьогодні важко знайти будівництво будівлі, де вони відсутні. Будинки з металоконструкцій, а також швидкобудовані ангари, холодні склади - дуже популярні на нашому будівельному ринку.

Виготовлення (виробництво) металоконструкцій включає шість основних операцій: підготовка металу, обробка, складання і зварювання (або клепка) конструкцій, грунтовка (захист), забарвлення і відвантаження готової металоконструкції. Наш завод металоконструкцій дозволяє виготовляти нестандартні металоконструкції під замовлення.

Вартість і терміни виготовлення будівельних металоконструкцій обговорюються окремо під кожне замовлення за технічною документацією.

Металеві конструкції (металоконструкції) мають ряд переваг:

  1. меншу вагу, ніж залізобетонні конструкції,
  2. простота і серійність виготовлення,
  3. легкий монтаж (великими блоками) і демонтаж,
  4. зручність і швидкість будівництва,
  5. транспортабельність металоконструкцій,
  6. міцність і довговічність.
металоконструкції, виготовлення металоконструкцій, київ металоконструкції, ціни, виготовлення металоконструкцій, київ

Ціни на металоконструкції

© 2022 ТОВ "Київ Буд Резерв"

Бытовки дачныеБлок контейнерыВагончикиГаражи металлическиеДачные, садовые домикиЗаборыКиоски, ларьки, павильоныМеталлоконструкцииМодульные зданияПост охраныСтроительство ангаровЛеса фасадныеПрофнастилСэндвич панелиМеталлочерепицаБытовки строительные киев