Бытовки строительные, дачные домики, будки охраны купить в Киеве

Кіоски, ларьки, торгові павільйони - виготовлення, монтаж

Торгові павільйони, виготовлення і монтаж яких - один із напрямків нашої компанії з будівництва. Кіоски, ларьки, павільйони магазини - це універсальні, недорогі і довговічні приміщення, призначення яких - продаж продуктів харчування, квітів, промислових та інших товарів. Торгові павільйони можна виготовити будь-якої форми та конфігурації. Павільйони, кіоски, ларьки для торгівлі з композиту можуть оснащуватися металопластиковими вхідними дверима з замком, захисними ролетами, вікном видачі з розсувними або розпашними дверима. Наші торговельні кіоски, павільйони, МАФи призначені для розміщення як зовні, так і всередині приміщень бізнес центрів.

В даний час швидкомонтовані кіоски, ларьки дуже затребувані для торгівлі. Павільйони, кіоски, ларьки - це швидкобудовані модульні будівлі. Торгові ятки, кіоски економлять місце, так як мають невеликі розміри, красиві і в разі необхідності, їх можна швидко перевезти. Торгові павільйони, кіоски і ларьки не вимагають виготовлення стрічкового фундаменту, легко монтуються для переміщення з місця на місце. Як правило, торгові павільйони, кіоски мають односхилий дах, виготовлення якого виконується з оцинкованого профнастилу.

Виготовлення кіосків, ларьків і павільйонів з композиту для торгівлі здійснюється нами під ключ. Для того, щоб купити у нас МАФ, павільйони, ларьки, кіоски для торгівлі Вам необхідно вказати наступні параметри:

1) металокаркас магазину - зварений, або збірно-розбірний;;
2) зовнішнє оздоблення - профнастил пофарбований, або алюмінієві композитні панелі (касети);
3) внутрішнє оздоблення - вагонка ПВХ, МДФ, ДСП плита, або OSB;
4) електрообладнання - вид опалення;
5) утеплення - 50, або 100 мм мінеральної вати;
6) вікна, двері, перегородки - кількість і розміри.

торгові кіоски, ларьки, павільйони, для торгівлі, виготовлення кіосків торгові кіоски, ларьки, павільйони, для торгівлі, виготовлення кіосків, ларьків

Ціни на кіоски, ларьки, павільйони для торгівлі

© 2022 ТОВ "Київ Буд Резерв"

Бытовки дачныеБлок контейнерыВагончикиГаражи металлическиеДачные, садовые домикиЗаборыКиоски, ларьки, павильоныМеталлоконструкцииМодульные зданияПост охраныСтроительство ангаровЛеса фасадныеПрофнастилСэндвич панелиМеталлочерепицаБытовки строительные киев