Бытовки строительные, дачные домики, будки охраны купить в Киеве

Шумопоглинаючі паркани з сендвіч-панелей

Ефективним вирішенням проблеми звукоізоляції є застосування звукоізоляційних шумозахисних огорож з сендвіч-панелей. Дедалі популярнішими в Україні стають огорожі з шумозахисних екранів. Такий вид шумопоглинаючих парканів є одночасно і найбільш захищеним від зовнішнього світу і забезпечує значний захист від шуму автомобілів, залізничного транспорту, шуму будівельної техніки. Для захисту від негативного впливу повітряного шуму наша компанія пропонує будівництво огорож з сендвіч панелей, які встановлюються уздовж автомобільних доріг, автомагістралей та залізничних шляхів.

Шумозахисні, шумоізоляційні, шумопоглинаючі паркани з сендвіч-панелей

Шумозахисні екрани з сендвіч панелей - основний вид зниження шуму і створення комфортних умов проживання. Шумозахисні екрани повинні бути досить високими і довгими, щоб тільки мала частина звукових хвиль дифрагувала навколо нього. Якщо шумопоглинальний екран недостатньо довгий, для будівель, що знаходяться ближче до його кінців, зниження шуму складе менше 5 дБ. Товщина стіни паркану становить 100-200 мм, а висота огорожі з сендвіч-панелей повинна бути не менше лінії між коником даху і верхньою точкою вантажних машин на дорозі. Але в цілому розміри визначаються з розрахунку місцезнаходження об'єкта, вітрових умов, інтенсивності джерела шуму та ін. Шумопоглинальні паркани з сендвіч-панелей не важкі по вазі, а значить для їх установки досить фундаменту середньої міцності.

Будівельна компанія "КиївБудРезерв" професійно займається монтажем шумозахисних парканів і шумопоглинаючих екранів з сендвіч панелей. Ми володіємо всією необхідною будівельною технікою, що дозволяє нам будувати шумозахисні паркани заввишки до 6 м.

 

будівництво огорож з сендвіч панелей

За рахунок застосування мінеральної (базальтової) вати високої щільності виключена можливість її усадки і відповідно звукопоглинальні властивості панелей будуть зберігатися протягом всього періоду експлуатації. Зовнішня обшивка сендвіч панелі є екраном, що відображає звук зовні, а наповнювач з високощільної волокнистої мінеральної вати служить поглиначем звукових коливань. Не рідко до шумозахисних парканів додають шумозахисний козирок, він допомагає відображати звукові хвилі в зворотному напрямку від Вашого будинку або ділянки.

Вартість будівництва паркану з сендвіч панелей в Києві

© 2022 ТОВ "Київ Буд Резерв"

Бытовки дачныеБлок контейнерыВагончикиГаражи металлическиеДачные, садовые домикиЗаборыКиоски, ларьки, павильоныМеталлоконструкцииМодульные зданияПост охраныСтроительство ангаровЛеса фасадныеПрофнастилСэндвич панелиМеталлочерепицаБытовки строительные киев