Бытовки строительные, дачные домики, будки охраны купить в Киеве

Дачні будиночки, будинки. Будівництво дачного будинку

Дачні садові будиночки, заміські будинки - це найкраще рішення для тих, хто не хоче проблем капітального будівництва великих цегляних котеджів. Будівництво такого будинку (будиночка) триває всього 10-20 днів, і Ви отримаєте затишний, комфортабельний, симпатичний заміський будиночок вже на вашій дачній ділянці, помітно перетворюючи його. Комфортний і затишний дачний, літній садовий будиночок виготовляється на базі стандартних блок-контейнерів і комплектується необхідним для зручності обладнанням - водопідвід і каналізацію забезпечують вбудовані штуцера, додатково встановлюються - електроопалення, сантехніка, душова кабінка, кухня, кондиціонер, решітки на вікна, ролети, вентиляція , водонагрівачі, ТВ-антена. Паро та гідробар'єрний захист, сучасні утеплювачі і звукоізоляція, оздоблювальні матеріали - це комфорт і затишок при мінімальній ціні! Внутрішнє оздоблення дачного заміського будинку - така ж, як і у дачних, або будівельних побутівок.

Також можливо побудувати двоповерховий заміський дачний будиночок. Незаперечною перевагою такого збірного будинку перед капітальним будівництвом є: швидкий монтаж на основі металоконструкції, просте, що не вимагає особливих витрат, перевезення та монтаж на місці, без капітального фундаменту. Розміри, планування і комплектація дачного будинку можуть змінюватися, відповідно до Ваших побажань. Дачні садові будинки зовні оздоблюються сайдингом або блок-хаусом. Заміський дачний будиночок призначений для відпочинку і проживання в будь-який час року - влітку Вам не буде в ньому жарко, а взимку - холодно. Товщина мінеральної вати - не менше 100 мм. Якщо ж Ви будете відвідувати дачу, дачний будиночок виключно в теплу пору року, Вам не потрібно будувати капітальну будівлю - досить такого варіанту, як швидкобудуюємі модульні будівлі. Особливо гарні такі невеликі літні дачні садові будиночки в умовах існуючої на даний момент економічної ситуації в Україні, коли як населення, так і більшість компаній не має фінансових можливостей для будівництва довготривалого капітального житла. Фундамент для дачних зародних будинків може бути: стовпчастий, стрічковий, монолітний. Дачні заміські будиночки, садові будинки можуть бути різних розмірів - від 2,5 м до 7,5 м шириною, від 6 м до 9 м завдовжки, до 6,5 м висоти. Збірний дачний будиночок для дачі може мати будь-яке оздоблення.

Ми, як виробники дачних заміських будиночків під ключ, підготуємо для Вас план-проект, розробимо дизайн, красивий інтер'єр, зручне планування. Хочете купити літній садовий будиночок? Зателефонуйте в наш офіс і ціна на дачний заміський будиночок Вас дуже здивує!

дачні будиночки, будівництво дачного будиночка, садові будинки дачний будиночок, будівництво дачного будиночка, садові будинки

Ціни на дачні садові будиночки

Фотогалерея - дачні, садові будиночки

© 2022 ТОВ "Київ Буд Резерв"

Бытовки дачныеБлок контейнерыВагончикиГаражи металлическиеДачные, садовые домикиЗаборыКиоски, ларьки, павильоныМеталлоконструкцииМодульные зданияПост охраныСтроительство ангаровЛеса фасадныеПрофнастилСэндвич панелиМеталлочерепицаБытовки строительные киев