Бытовки строительные, дачные домики, будки охраны купить в Киеве

Побутівки. Дачні побутівки, садові битовки для дачі

Весна - сезон дачного будівництва і дачних ділянок. Як правило, при зведенні нового дачного будинку виникає проблема тимчасового проживання для будівельників вашого дачного будиночка.

Наші дачні побутівки для будівельників чудово підходять в якості маленького будиночка для тимчасового комфортного проживання під час будівництва вашого заміського будинку, або котеджу. Усередині дачні побутівки оброблені якісної дерев'яною вагонкою, що створює необхідний комфорт, її можна оснастити душовою кабінкою, туалетом з раковиною і умивальником, встановити кондиціонер. Садові господарські битовки для дачі можна також використовувати і в якості госп блоку для складу робочого інструмента і садової техніки.

Дачні побутівки - також відмінне рішення для приведення в порядок дачної ділянки. З найперших днів весни нам хочеться виїжджати на природу у вихідні або приїжджати для того, щоб контролювати процес будівництва свого дачного будиночка. І все ж дачні побутівки для будівельників потрібні не тільки завзятим городникам або тим, хто облаштовує свій гарний сад. Виробництво блок контейнерів, на базі яких будуються металеві побутівки, залишається актуальним і для такої категорії, як дачники.

Наші дачні побутівки можуть виготовлятися як на основі міцного металевого каркаса, так і на основі дерев'яних брусів - 100х150мм. Садові дачні побутівки призначені для установки на дачних ділянках як альтернатива великим заміським будинкам. Дерев'яну, або металеву битовку на дачній ділянці можна використовувати не тільки як дачний будиночок; вони можуть оснащуватися додатковими опціями - поліпшеним утепленням, решітками на вікна, ліжками, але також застосовувати її як побутове приміщення для зберігання садового інструменту. Можливо виконання дерев'яної побутівки обшили зовні оцинкованим металевим листом 0,5 мм. Дачні вагончики, битовки відрізняються варіантами обробки. Металеві побутівки, вагончики зовні обшиті пофарбованим профнастилом.

Стандартна ширина дачної побутівки - 2,5 м (3 м - негабарит при транспортуванні). Довжина - від 2м до 12м. Ми виробляємо і продаємо металеві дачні побутівки різних комплектацій, видів обробки і планування. Зовнішнє і внутрішнє оздоблення дачної побутівки виконується більш естетично на відміну від будівельної. Для оздоблення всередині ми найчастіше використовуємо вагонку листяних або хвойних порід деревини. Утеплювач стін - "Ізовер", або KNAUF, товщиною від 50 до 100 мм, в залежності від призначення та вимог до дачної битовки. Для гідроізоляції побутівок для дачі ми використовуємо гідроізоляційну плівку, яку укладаємо між утеплювачем.

Ми виготовляємо дачні побутівки на основі металоконструкцій, і для того, щоб купити дачну битовку - зателефонуйте в офіс. Вартість дачних побутівок - одна з найнижчих в Києві!

 

дачні побутівки, металеві побутівки, київ дачні побутівки, металеві побутівки, київ, ціни

Ціни на дачні побутівки

Фотогалерея - дачні, садові битовки

© 2022 ТОВ "Київ Буд Резерв"

Бытовки дачныеБлок контейнерыВагончикиГаражи металлическиеДачные, садовые домикиЗаборыКиоски, ларьки, павильоныМеталлоконструкцииМодульные зданияПост охраныСтроительство ангаровЛеса фасадныеПрофнастилСэндвич панелиМеталлочерепицаБытовки строительные киев