Бытовки строительные, дачные домики, будки охраны купить в Киеве

Гаражі. Металеві розбірні гаражі

Будівництво за каркасною технологією дозволяє будувати не тільки будинки, а й гаражі - це металеві розбірні гаражі з оцинкованої сталі, утеплені за допомогою сендвіч панелей. Наша компанія готова запропонувати Вам металеві збірні гаражі, які дуже прості і зручні в монтажі, до того ж вартість такого гаража з профнастилу набагато дешевше, ніж капітальний гараж.

Збірні гаражі призначені для зберігання всіх типів легкових, вантажних автомобілів. Також металевий розбірний гараж придатний для зберігання будматеріалів, або служити як холодний склад. Будівництво металевих гаражів здійснюється на вулиці або на платних автостоянках для захисту автомобіля від механічних пошкоджень, вуличного вандалізму і атмосферних опадів. Швидкомонтований металевий збірно-розбірний гараж легко встановлюється і збирається на будь-якому місці силами двох робочих, навіть на воді! Допускається встановленя гаража без монтажу фундаменту. Металевий гараж з профлиста може бути обладнаний одно-або двосхилим дахом.

Зовнішнє оздоблення гаража буває таких видів:

1) оцинковані гаражі - з оцинкованого металу, який не піддається корозії;
2) металеві гаражі - з листового металу 1,2 мм або 2 мм, вимагає фарбування;
3) гаражі з профнастилу - з пофарбованого профільного листа 0,5-0,7 мм.

Технічні характеристики гаража:

Збірний металевий гараж виготовлений з окремих панелей, з'єднаних між собою болтами. Каркас виконаний з куточка 40х40х3, дах - з профільованого листа. Габаритні розміри стандартного металевого гаража: довжина - 5-6м, ширина - 3 м, висота - 2-2,5 м. Ворота залізні розпашні шириною 3м. Також ми можемо продати гараж будь-яких нестандартних розмірів, при необхідності - підготуємо проект. Металевий збірний-розбірний гараж може бути утеплений мінеральною ватою, або вже готовими сендвіч панелями.

Термін служби металевого гаража з оцинкованого металу (профнастилу) - більше 10 років. Гарантія на металевий гараж - 1 рік. Також ми здійснюємо ремонт гаражів.

гараж, металеві, розбірні збірні гаражі гараж, металеві, розбірні збірні гаражі, київ


Ціни на металеві гаражі

© 2022 ТОВ "Київ Буд Резерв"

Бытовки дачныеБлок контейнерыВагончикиГаражи металлическиеДачные, садовые домикиЗаборыКиоски, ларьки, павильоныМеталлоконструкцииМодульные зданияПост охраныСтроительство ангаровЛеса фасадныеПрофнастилСэндвич панелиМеталлочерепицаБытовки строительные киев