Бытовки строительные, дачные домики, будки охраны купить в Киеве

Вагончики. Будівельні, житлові вагончики на шасі

Будівельний вагончик на колесах, або побутівка на шасі скрізь використовуються на будівництві, для дачі в якості проживання в ній робітників. Відмінність вагончика від битовки в тому, що будівельний вагончик виготовляється тільки на основі металоконструкцій і обшивається профнастилом, а побутівки можуть бути як металеві, так і дерев'яні. Будівельний вагончик легко створює комфортні умови для людей, що зайняті в будівництві. Залежно від тих функцій, які виконують вагончики (битовки), вони бувають таких видів - будівельні, житлові, дачні (для дачі), торгові, або вагончики на колесах. У таких вагончиках зручно зберігати будівельні матеріали, інвентар, а також ці вагончики можуть використовуватися в якості їдальні, або душових кабін. Вагон будинки на колесах, або на шасі побудовано на базі тракторного причепа 2ПТС-4, або 2ПТС-6 українського виробництва.

Побутові пересувні вагончики універсальні, практичні, довговічні, красиві, мають невисоку вартість.

Головна відмінність дачної побутівки, вагончика від будівельних - це внутрішнє оздоблення. Дачний пересувний вагончик всередині оброблений дерев'яною вагонкою - що робить його схожим на дерев'яний будинок. В сучасних вагончиках є все необхідне для проживання людей: душ, туалет, хозблок. Вагончики для дачі з колесами зберігають відмінні теплоізоляційні властивості стін і міцність будівлі. Також вагончики-побутівки можуть використовуватися як пости охорони, офісні будівлі, побутові приміщення, дачні будиночки, тимчасове житло. Мобільні будівельні вагончики і будівельні вагончики контейнерного типу призначені для різних кліматичних зон - взимку в них не холодно, а влітку - прохолодно. При необхідності швидкобудуюємі будівлі - будівельні вагончики, битовки оснащуються всіма можливими інженерними комунікаціями.

Перед тим, як купити вагончик, необхідно вибрати модель, яка найкраще підходить. Ми можемо продати як прості, що окремо стоять будівельні вагончики (будівельні вагончики) або битовки на шасі (вахтові будинки на колесах), так і цілі вахтові селища і модульні будівлі (блок контейнери в кілька поверхів), що значно економить площу на будмайданчику.

Основні характеристики та переваги вагончика-битовки:

  • низька теплопередача стін - сприяє економії коштів на опалення взимку, стійкість до спеки влітку (ефект термоса);
  • мобільність при транспортуванні - на базі напівпричепа; так як вагончик на колесах, немає необхідності використовувати кран;
  • зручний розмір вагончика: 8м х 2,5м х 2,5м, дозволяє розмістити до 16 чоловік в два яруси;
  • за бажанням клієнта вагончик може бути обладнаний додатковим обладнанням (вбудовуємо внутрішні перегородки; встановлюємо електричні обігрівачі, кондиціонери, ліжка, шафи, столи).
вагончики на колесах, битовки вагончики, ціни вагончики на колесах, битовки вагончики, ціни, Київ

Ціни на вагончики, битовки

Фотогалерея - будівельні, житлові вагончики і побутівки

© 2022 ТОВ "Київ Буд Резерв"

Бытовки дачныеБлок контейнерыВагончикиГаражи металлическиеДачные, садовые домикиЗаборыКиоски, ларьки, павильоныМеталлоконструкцииМодульные зданияПост охраныСтроительство ангаровЛеса фасадныеПрофнастилСэндвич панелиМеталлочерепицаБытовки строительные киев