Бытовки строительные, дачные домики, будки охраны купить в Киеве

Побутівки. Будівельні металеві побутівки

Наша компанія виготовляє будівельні вагончики, і для того, щоб купити битовку - Вам достатньо зателефонувати в наш офіс. Наші ціни Вас приємно здивують!

Побутівка - це багатофункціональна будівля, і застосовуються при будівництві, на будівельних об'єктах, на дачних ділянках і в промислових цілях. Модульні побутівки можуть використовуватися як тимчасове житло, пости охорони, побутові приміщення і як офісні та складські мобільні модульні будівлі.

Побутовки для будівельників, в залежності від матеріалів, які використовувються для їх виготовлення , класифікують на дерев'яні і металеві. Побутовки будівельні призначені для будівельних бригад, тому вони виробляються з металу, і є міцними і зносостійкими.

Побутівка - це каркасна конструкція з металевим каркасом і утепленими сендвіч панелями. Металеві каркаси битовки для будівельників виготовляються з профільних труб 80х40х3 мм і витримують велику кількість розвантажень і перевезень. Блок-контейнери мають спеціальні надійні кріплення для зручного перевезення. Металеві каркасні битовки зовні обшиваються металевим оцинкованим, або пофарбованим профнастилом. Зовнішні розміри блок-контейнера побутівки розраховані для зручного перевезення на звичайних вантажних автомобілях, або причепах. Вікна металевих побутівок оснащуються подвійними склопакетами, можливо замінити звичайні двері на утеплені. Як побутівки будівельні, так і побутівки дачні, можуть бути обшиті сайдингом зовні, усередині побутовки будівельні обшиваються пластиковими безшовними панелями, ламінованим плитами ДСП, вологостійкою ОСБ, або МДФ.

Габаритні зовнішні розміри стандартної битовки:

  • довжина: 6 м.
  • ширина: 2,5 м.
  • висота: 2,5 м.
  • маса: 1,8 т.
  • загальна площа споруди: 15 м.
  • розрахунковий строк служби: 10 років.
  • розрахункова потужність електрообладнання: до 6 кВт.

Ми виготовляємо металеві побутівки різних розмірів наступних класів:

  1. Битовка «Економ-клас»: найбільш дешевий і простий тип побутівок. Ці битовки використовуються там, де люди перебувають тичасово (комори, приміщення для робітників);
  2. Битовка «Стандарт-клас»: трохи серйозніше битовки «Економ», використовується як прорабські побутівки для будівельників;
  3. Битовка «VIP-клас»: призначена для тривалого перебування людей, використовується в якості житла для будівельників, як дачні будиночки, вагончики.

Технічні характеристики битовок та різниця по класах

Характеристики битовки Економ - клас Стандарт - клас VIP - клас
Покрівля плоска,  оцинкований профнастил плоска, оцинкований профнастил по желанию двухскатная, профнастил
Зовнішнє оздоблення-профнастил полієстер+ кутники полієстер+ кутники полієстер+ кутники
Утеплювач скловата НЕМАН, 50 мм мінвата KNAUF, 50 мм мінвата KNAUF, 100 мм
Підлога (лінолеум+OSB-3, 22мм) не утеплена лист металу, утеплювач 50 мм лист металу, утеплювач 100 мм
Внутрішня обшивка OSB - 10 мм OSB 10 мм вагонка МДФ, ПВХ, ламінована ДСП
Стеля OSB, вагонка ПВХ-250мм безшовна вагонка ПВХ-250 мм безшовна вагонка ПВХ 250 мм
Двері зовнішні металева утеплена металеві, RAL металеві, RAL

 

битовки, будівельні металеві побутівки, ціни битовки, будівельні металеві побутівки

Ціни на будівельні побутівки

Фотогалерея - будівельні металеві побутівки

© 2022 ТОВ "Київ Буд Резерв"

Бытовки дачныеБлок контейнерыВагончикиГаражи металлическиеДачные, садовые домикиЗаборыКиоски, ларьки, павильоныМеталлоконструкцииМодульные зданияПост охраныСтроительство ангаровЛеса фасадныеПрофнастилСэндвич панелиМеталлочерепицаБытовки строительные киев