Бытовки строительные, дачные домики, будки охраны купить в Киеве

Блок модулі, блок контейнери, побутівки

Блок-контейнери - це металеві побутівки. Блок контейнер, блок модуль - це надійна і довговічна мобільна споруда з металевого каркаса з плоским дахом. Сучасні технології виготовлення контейнерів дозволяють комплектувати їх всім необхідним для комфортного життя, обладнанням. Зовнішнє оздоблення контейнера складається з оцинкованого профнастилу з полімерним покриттям, а зсередини блок контейнер, модуль можна обшити ламінованою ДСП, пластиковими панелями ПВХ, гіпсокартоном, шпалерами.

Можливість встановлювати блок контейнери (модулі) в два поверхи забезпечує жорсткий каркас конструкцій, виконаний з товстої труби 80*80*3мм. Але навіть при двоповерховіїй будівлі кожен блок контейнер, модуль залишається автономним. Встановлена в два поверхи будівля з металевих побутівок не вимагає додаткового закріплення і при цьому блок модулі, розташовані на першому поверсі, не відчувають перевантажень. Відсутність додаткових кріплень не відображається на стійкості всієї будівлі в цілому і дозволяє переставляти блок контейнери, модулі в будь-який час в різній послідовності. Житлові модулі (блок контейнери або битовки) встановлюють в один або два поверхи. За допомогою таких металоконструкцій можна значно економити на площі, розміщуючи мобільні контейнери для проживання робітників на будівельному майданчику.

Блок модулі, контейнери можуть забезпечуватися додатковим обладнанням - ліжками, меблями, раковинами, санвузлами, кондиціонерами, обігрівачами, освітлювальними приладами, решітками на вікнах, різними варіантами зовнішньої і внутрішньої обробки всіх елементів побутівки. Для зручної доставки, блок контейнери, модулі можуть оснащуватися колісною базою - так що металеві побутівки на колесах (шасі) Ви зможете перевезти в будь-який зручний місце на будівництві.

Планування блок контейнера може змінюватися в залежності від функцій, які він виконує. Внутрішні перегородки виконують всі вимоги мешканців будівельної побутівки.

Виробництво блок контейнерів передбачає спорудження необхідного розміру у вигляді приміщення зі стінами, підлогою, покрівлею, вікнами та дверима. Стандартні розміри блок контейнера, або модуля - довжина 6 м, висота 2,5 м, ширина 2,5 м; також наша компанія виготовляє на замовлення металеві блок модулі, контейнери, битовки будь-якого розміру.

 

блок контейнер, блок модуль, металеві побутівки блок контейнери, блок модуль, металеві побутівки

Вартість контейнера, будівництва блок модуля

© 2022 ТОВ "Київ Буд Резерв"

Бытовки дачныеБлок контейнерыВагончикиГаражи металлическиеДачные, садовые домикиЗаборыКиоски, ларьки, павильоныМеталлоконструкцииМодульные зданияПост охраныСтроительство ангаровЛеса фасадныеПрофнастилСэндвич панелиМеталлочерепицаБытовки строительные киев