Бытовки строительные, дачные домики, будки охраны купить в Киеве

Ангари швидкобудовані, будівництво ангарів

Ангар - це швидкобудована будівля з легких металоконструкцій (ЛМК, або ЛСТК), використовується в промислових цілях.

В даний час будівництво ангарів з легких металевих конструкцій стає все більш затребуваним. Швидкомонтовані збірні арочні полігональні ангари, склади використовуються в якості складських, виробничих, спортивних приміщень. Металевий ангар, склад може вистояти перед будь якою негодою (його швидкобудовані металоконструкції здатні витримувати будь-яку погоду). Ангари, що видко будуються, виготовляються з пофарбованого профнастилу, що надає їм естетичного вигляду.

Металеві шатрові ангари, холодні склади Ви можете використовувати для зберігання зерна, сільськогосподарської продукції, продуктів харчування, утримання тварин, інструменту.

Вартість ангара із сендвіч панелей залежить від багатьох факторів, але економити тут не варто. Будівництво швидкомонтованих каркасних ангарів з використанням якісних матеріалів виправдає себе. Виробництво ангарів з використанням технологій швидкомонтованих будівель заощадить ваші кошти і час.

Найважливіше - ЦІНА! Металеві каркасні шатрові і безкаркасні збірні ангари до п'яти разів дешевше аналогічних ангарів по площі конструкцій, побудованих звичним способом (фундамент, бетон, цегла, блоки і т.п.).

Терміни будівництва швидкомонтованих ангарів, складів з металоконструкцій - мінімальні: металевий ангар площею 1000 м2 виготовляється і монтується за 3-4 тижні.

Після того, як затверджений проект арочного ангара, починається виготовлення і будівництво ангара. Спочатку заливається фундамент, на який потім встановлюють міцний металевий каркас. На нього монтують профнастил або сендвіч панелі за допомогою автокрана. На заключному етапі будівництва полігонального металевого ангару проводиться монтаж внутрішньої частини будівлі: встановлюються перегородки, якщо це передбачає проект ангара, стелажі, електропроводка, система опалення, вентиляції та кондиціонування.

Будівництво ангарів, складів здійснюється фахівцями нашої компанії під ключ не тільки в Києві, а й по всій Україні. Ми виготовимо для вас під замовлення металевий прямостінний, або полігональний ангар з профнастилу, або склад з сендвіч панелей будь-якої складності.

Швидкобудуюємі ангари, будівництво ангарів, вартість, металевий ангар Швидкоспоруджувані ангари, будівництво ангарів, вартість, металевий ангар, склад


Вартість будівництва ангара, складу під ключ

© 2022 ТОВ "Київ Буд Резерв"

Бытовки дачныеБлок контейнерыВагончикиГаражи металлическиеДачные, садовые домикиЗаборыКиоски, ларьки, павильоныМеталлоконструкцииМодульные зданияПост охраныСтроительство ангаровЛеса фасадныеПрофнастилСэндвич панелиМеталлочерепицаБытовки строительные киев