Бытовки строительные, дачные домики, будки охраны купить в Киеве

Автомийка. Будівництво автомийки під ключ

На сьогоднішній день найпопулярніший вид автомийного бізнесу в Україні - це ручна мийка. Автомийки сьогодні будуються швидкими темпами, так як їх кількість не відповідає кількості автомобілів відсотків на 70! І це тільки в м. Київ! Наша фірма також займається будівництвом автомийок під ключ. Безконтактна автомийка буде актуальна ще довго, адже завжди знайдеться клієнт на цей вид мийок.

Автомийний бізнес в Україні розвивається. Відповідно, вкладення коштів в будівництво і відкриття автомийок повністю виправдано.

Значна економія коштів і часу на будівництво мийки для автомобілів стала реальністю завдяки модульному будівництву. Мийка для автомобілів, виконана на основі металевого каркаса - гідна заміна капітальній споруді.

Будівництво автомийок модульного типу проводиться із заздалегідь виготовлених модулів і елементів, які на об'єкті збираються будівельниками, згідно з проектом, розробленим при проектуванні автомийок. Таке будівництво модульних будівель автомийок забезпечує виконання всіх робіт в дуже короткі терміни і незалежність процесу самого будівництва будівель автомийок від погодних умов. До того ж, якщо бізнес план автомийки був складений не правильно, і обсяг прибутку виявився меншим від запланованого, то перенести міні автомийки в інше місце і знову продовжити експлуатацію мийки не складе великих труднощів.

В даний час організація автомийки капітального типу пов'язана з істотними витратами часу і коштів, тому все частіше їх змінюють наші швидкомонтовані автомийки, що дозволяють швидко і без зайвих проблем відкрити автомийку. Наша компанія крім швидкомонтованих автомийок пропонує професійне виготовлення і монтаж модульних будівель будь-якого призначення.

Будівництво швидкомийки з сендвіч панелей від бізнес плану до її відкриття займе близько двох місяців. Це особливо важливо для тих, хто не бажає відкривати велику автомийку, а кому підійде міні, або мобільна автомийка.

Автомийка - зовсім не кримінальний бізнес. Складно знайти способи криміналізації миття машин - Ви криміналу не цікаві. Чесній людині нічого боятися. Автомийка - бізнес не великий, але досить стабільний.

Будівництво автомийки під ключ - вигідна пропозиція від нашої компанії.

швидкомонтована автомийка, будівництво автомийки під ключ, бізнес план, проект швидкомонтована автомийка, будівництво автомийки під ключ, бізнес план, проект


Вартість будівництва автомийки під ключ

Фотогалерея - будівництво автомийки під ключ

© 2022 ТОВ "Київ Буд Резерв"

Бытовки дачныеБлок контейнерыВагончикиГаражи металлическиеДачные, садовые домикиЗаборыКиоски, ларьки, павильоныМеталлоконструкцииМодульные зданияПост охраныСтроительство ангаровЛеса фасадныеПрофнастилСэндвич панелиМеталлочерепицаБытовки строительные киев